Prototype C - Jaguar XJR-5 videó

Megosztom az iWiW-en! Megosztom a Facebook-on! Megosztom a Twitter-en! Hozzáadom a Google könyvjelzőimhez! Hozzáadom a Startlapomhoz! Megosztom a MySpace-en! Könyvjelző és megosztás
Újabb prototípus autókat szimuláló mod van készülőben.

2011.04.02.

A WM Peugeot P86-ot bemutató videó után jön a másik, ezúttal a Jaguar XJR-5 kódjelű versenygép kerül bemutatásra pár kör erejéig a Sebringi pályán.

2011.02.05.

Egy bemutató videó érkezett a WM Peugeot P86 kódjelű versenygépről, mely egyedülállóan elérte a Le Mansi versenypályán a 400 km/órát.

2011.01.09.

Újabb 3 kép érkezett hozzánk a modról, melyeken minden részletig kidolgozott Jaguar XJR5, EMKA C84 Aston Martin, Lola T616-ot mutatják be nekünk in-game képeken.

2011.01.04.

Még tavaly adtak ki a készítők egy autólistát, amely majd a modban szereplő járműveket tartalmazta, ám ahogy most kiderült, nem volt végleges, ugyanis kaptunk egy frissített listát, melyben a helyet kapó versenygépek száma konkrétan kétszeresére nőtt. Na de lássuk miből élünk:

2010.12.21.

6, azaz 6 darab videó érkezett a modról, a következő autókkal a főszerepben: Porsche 936C, Lancia LC-1, DeCadenet Lola, Ford C100, Sthemo SM01, Porsche 928

2010.12.17.

Megérkezett az autólista, ami elég hosszú lett (jelent esetben ez nem is annyira baj). Nem is húzom tovább a szót, lássuk milyen autókkal tudunk majd hasítani az aszfalton:

2010.12.11.

Lassan már háromnegyed éve annak, hogy utoljára hírt kaptunk erről az érdekes módrol, ám most a készítők megtörték a csendet 2 új képpel, melyek az Alba AR2 C2 cockpitjéről, valamint a Jaguar XJR5 (kicsit hiányos) karosszériájáról készültek.

2010.03.27.

No, mint azt a bevezetőben is említettem, két videót hoztam a Prototype C modról, mely a Virtua_LM Junior Team munkája, és egyenlőre még nincs kész állapotban.

Az első autó amiről videót hoztam, az Alba AR02, és a Fuji pályán tehetünk meg vele pár kört.

Ezen jármű a C , és aC2-es osztályban versenyzett, elöbbiben 1983-ban Junior Világbajnok volt, utóbbiban pedig 1984-ben volt világbajnok. Karosszériája szén-rostból készült, és 1.9 literes, 4 hengeres turbó motor hajtotta.

A másik kocsi a Porsche 956, mellyel a Mosport Parkban tehetünk meg 1 kört. 1982-ben vetették be először versenykörülmények között. 2.65 literes, 6 hengeres turbó motor hajtotta, mely 635 lőerős volt.Megnyerte a 1982-es Le Mans 24 órás versenyt Jackye Ickx-el és Derek Bell-el a volánja mögött.

Visszatérve picit a modra: A modban a Prototípus és a GT kocsik lesznek majd 3 kategóriából, és a 1983-as Le Mans 24 órás verseny köré összpontosul majd. Olyan járművek várhatók még mint a Lancia LC2, a BMW M1, és még sok más híres sportkocsi.